Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościW dniach 21-22 listopada 2013 roku odbyło się szkolenie z zakresu zasad zawierania, realizacji i rozliczania umów zawartych z NFZ

W dniach 21-22 listopada 2013 roku odbyło się szkolenie z zakresu zasad zawierania, realizacji i rozliczania umów zawartych z NFZ. Szkolenie zostało zorganizowane wskutek (na skutek) nawiązania współpracy Szpitala z firmą Kamsoft obsługującą system informatyczny naszej jednostki oraz Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 1 we Wrocławiu. Szkolenie miało na celu doskonalenie umiejętności, podnoszenie wiedzy oraz kwalifikacji pracowników Szpitala.