Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościKonferencja otwierająca projekt

Konferencja otwierająca projekt

W dniach 30-31 stycznia 2014 roku w Suwałkach odbyła się konferencja otwierająca projekt współpracy instytucji medycznych Polski i Białorusi.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele partnerskich  Szpitali (Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach oraz Grodzieński Obwodowy Szpital Kliniczny w Grodnie)  oraz władz i instytucji systemu ochrony zdrowia w Polsce i na Białorusi. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z aktualnym stanem diagnostyki i leczenia nowotworów w Szpitalach w Suwałkach i w Grodnie,  systemem pomocy w nagłych wypadkach czy systemem finansowania profilaktyki i leczenia nowotworów w Polsce i na Białorusi.