Dekra.png
Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościSzpital Wojewódzki im. dr. Ludwika w Suwałkach finalistą XVIII Gali Lider Informatyki 2014 w kategorii Służba Zdrowia

25 września b.r. Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika w Suwałkach został finalistą i zdobył  wyróżnienie w XVIII Gali Lider Informatyki 2014 w kategorii Służba Zdrowia.  Gala została zorganizowana przez Computerworld, CIO Magazyn Dyrektorów IT pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki w głównych kategoriach. Jury doceniło finalistów Konkursu  za dojrzałość oraz wszechstronność. W przypadku służby zdrowia zostało docenione połączenie informatyzacji Szpitala z nowym sposobem kreowania i świadczenia usług dla pacjenta oraz radykalnej zmiany w przejrzystości zarządzania publicznymi środkami.