Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościZAKOŃCZENIE PROJEKTU TRANSGRANICZNEGO

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU TRANSGRANICZNEGO

25 czerwca 2015 roku w Mariampolu odbyła się dwudniowa konferencja zamykająca realizację projektu „Rozwój Współpracy w Celu Poprawy Bezpieczeństwa Zdrowotnego Mieszkańców Obszarów Przygranicznych Rosji, Litwy i Polski” .

W konferencji wzięli udział przedstawiciele sześciu instytucji partnerskich: Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, Instytucji Publicznej Szpitala w Mariampolu, Instytucji Publicznej Szpitala w Taurogach, Centralnego Rejonowego Szpitala w Czerniachowsku oraz Centralnego Miejskiego Szpitala w Sowiecku.

Spotkanie było okazją do podsumowania działań zrealizowanych w ramach projektu oraz oceny jego efektów. Przedstawiciele reprezentujący instytucje partnerskie zgodnie zadeklarowali chęć dalszej współpracy w kierunku poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców obszarów przygranicznych.