Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościWICEMINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W SUWALSKIM SZPITALU

WICEMINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W SUWALSKIM SZPITALU

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Cezary Cieślukowski odwiedził Szpital Wojewódzki im.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

Wiceminister wizytował nowo wyremontowane oddziały w placówce. Nie krył zaskoczenia jak wiele już udało się zrobić. Szpital Wojewódzki im.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach staje się placówką doskonale wyposażoną, świadczącą usługi na najwyższym poziomie i wciąż się rozwija.

Cezary Cieślukowski spotkał się również z pielęgniarkami oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dorosłych suwalskiego Szpitala. Odpowiadając na pytania wyjaśniał zakres i założenia zmian planowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Szczególnie tych dotyczących kwestii podwyżek dla tej grupy zawodowej oraz planów nowelizacji ustawy o zawodzie pielęgniarki i położnej.