Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościLEKARZE PODSTAWOWEJ OPIEKI JUŻ PRZYJMUJĄ

LEKARZE PODSTAWOWEJ OPIEKI JUŻ PRZYJMUJĄ

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej już działa w Szpitalu Wojewódzkim im.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

Gabinety lekarzy znajdują się na parterze budynku Szpitala w pomieszczeniach, gdzie dotychczas mieścił się punkt krwiodawstwa.

Ten odcinek Szpitala przeszedł gruntowny remont. Gabinety lekarskie są przystosowane do przyjęć pacjentów małych i dużych. Dodatkowo zostały wyposażone w niezbędnych sprzęt.

Głównym atutem przyszpitalnej Poradni POZ są lekarze. Pacjentów będą tu przyjmować sami specjaliści. Między innymi: specjalista chorób wewnętrznych, pulmunolog, alergolog, reumatolog, specjalista chorób zakaźnych czy pediatra.

Kto może skorzystać z usług Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej działającej w Szpitalu ?

Każdy, kto zgłosi się do rejestracji Poradni i wypełni deklarację wyboru lekarza POZ.

Poradnia POZ w Szpitalu Wojewódzkim im.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 87 56 29 579.