Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościNASZ PRACOWNIK Z TYTUŁEM NAJLEPSZEGO LEKARZA

NASZ PRACOWNIK Z TYTUŁEM NAJLEPSZEGO LEKARZA

Ewa Korneluk, lekarz ze Szpitala Wojewódzkiego i.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach otrzymała tytuł „Najlepszego Lekarza” w powiecie suwalskim.

Trzej inni lekarze pracujący w Szpitalu, znaleźli się w finałowej piątce tego Plebiscytu.

Kandydatów zgłaszali słuchacze. Spośród zgłoszeń, wybrano 5 nazwisk, które pojawiały się najczęściej. Do ścisłego Finału zakwalifikowali się aż czterej lekarza z naszego Szpitala: Ewa Korneluk, Urszula Mojżesz, Urszula Bilbin i Grzegorz Sadowski.

Zwycięzca Plebiscytu został wyłoniony w drodze konkursu sms-owego. Najwięcej głosów otrzymała Ewa Korneluk. To lekarz diabetolog z ponad 20 letnim stażem.

Organizatorem Plebiscytu „Najlepszy Lekarz” w powiecie suwalskim jest Radio 5.

Zwyciężczyni oraz Finalistom Plebiscytu serdecznie gratulujemy