Dekra.png
Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościWINDĄ DO PORADNI

WINDĄ DO PORADNI

Dobra wiadomość dla pacjentów poradni specjalistycznych Szpitala Wojewódzkiego im.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Szczególnie tych niepełnosprawnych i starszych.

W holu głównym działa już winda, którą można dostać się na I piętro oraz na poziom -1.

Na pierwszym piętrze znajdują się wszystkie poradnie specjalistyczne. By się tam dostać, trzeba pokonać kilkanaście schodów lub dotrzeć do wind na poziomie -1, którymi można dojechać na piętro pierwsze.

Teraz, po wejściu do budynku, pacjenci mają do dyspozycji nowoczesną windę. To duże udogodnienie dla osób niepełnosprawnych i starszych, korzystających z usług poradni specjalistycznych.

Inwestycję udało się zrealizować w ramach projektu „Likwidacja barier architektonicznych poprzez montaż dźwigu osobowego na potrzeby osób niepełnosprawnych” dofinansowanego ze środków PFRON, dotacji celowej z budżetu Województwa Podlaskiego oraz środków własnych Szpitala Wojewódzkiego im.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.