Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościNIE STÓJ W KOLEJCE – REJESTRUJ SIĘ ONLINE

NIE STÓJ W KOLEJCE – REJESTRUJ SIĘ ONLINE

Umawianie wizyty do specjalisty online czy dostęp do własnej dokumentacji medycznej przez internet – to tylko niektóre zalety Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie.

Dla pacjentów oznacza oszczędność czasu, bo nie trzeba stać w kolejkach do rejestracji czy pod gabinetem. a Portalu Pacjenta, będącego częścią Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie, możemy zarezerwować termin wizyty u specjalisty, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Co trzeba zrobić ?

Można założyć konto na portalu www.ezdrowie.wrotapodlasia.pl lub zgłosić się do podmiotu leczniczego z prośbą o założenie konta.

Aby je aktywować należy zgłosić się z dowodem tożsamości do centralnej rejestracji w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Tu odbierzemy login i PIN, który będzie również wymagany przy wyborze dodatkowych opcji.

Po rejestracji i aktywacji konta – możemy skorzystać z możliwości  dostępu do swojej dokumentacji medycznej online oraz nadać uprawnienia wybranym lekarzom, by także mogli przeglądać nasze dokumenty.

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie już działa w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Zachęcamy do skorzystania.