Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościFizjoterapia w Szpitalu

Fizjoterapia w Szpitalu

Od kilku lat obserwuje się zwiększone zapotrzebowanie na usługi rehabilitacyjne. Wielu pacjentów musiało szukać pomocy w innych miastach. Powód? Przede wszystkim odległe terminy w miejscowych ośrodkach.
Gabinet Fizjoterapii i Masażu to odpowiedź Dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach na potrzeby pacjentów z Suwalszczyzny i okolic.
Gabinet świadczy szeroki zakres usług fizjoterapeutycznych. Zabiegi są tak dobrane, by skutecznie pomóc w powrocie do zdrowia.

Pacjenci Gabinetu Fizjoterapii i Masażu mają zapewnioną wykwalifikowaną kadrę specjalistów, sprzęt najnowszej  generacji, komfortowe warunki terapii i co najważniejsze nadzór lekarski.
W ofercie gabinetu są między innymi: elektroterapia, ultradźwięki, magnetoterapia, laseroterapia, krioterapia i różne rodzaje masażu.

Zabiegi wykonują fachowcy, którzy swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie wykorzystują w indywidualnej pracy z każdym pacjentem, oferując fizykoterapię na najwyższym poziomie.

Usługi Gabinetu Fizjoterapii i Masażu rozszerzają coraz bogatsza ofertę Szpitala. Pacjenci naszego regionu i nie tylko, otrzymują tu kompleksowa opiekę medyczną. Działa już Poradnia lekarza rodzinnego, na miejscu jest również laboratorium, poradnie specjalistyczne, zakład diagnostyki obrazowej czy apteka.

Gabinet Fizjoterapii i Masażu mieści się na parterze budynku głównego Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach.
Pacjenci są przyjmowani od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 16.00. Wizyty można umawiać osobiście lub telefonicznie 87 56 29 448 lub 792 148 999.