Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościNOCNA APTEKA TYLKO JEDNA

NOCNA APTEKA TYLKO JEDNA

Koniec z poszukiwaniami dyżurującej apteki.

Od lipca tego roku apteka w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach będzie jedyną apteką czynną całą dobę siedem dni w tygodniu.

Do tej pory pacjenci aby wykupić leki w nocy lub w dni wolne od pracy, musieli najpierw znaleźć aptekę dyżurującą. Nie było to łatwe szczególnie w przypadku osób nie znających topografii miasta.

Już w lipcu nie będzie takiego problemu. Apteka dyżurująca w nocy, niedziele i święta będzie tylko jedna – ta działająca w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

Dodatkowo, klienci apteki, w godzinach nocnych, niedziele i święta mają zapewniony bezpłatny parking.