Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościMIDICENTRUM U MAŁYCH PACJENTÓW

MIDICENTRUM U MAŁYCH PACJENTÓW

Interaktywne zabawki, kolorowe klocki i instruktorki zajęć z Midi Centrum w Suwałkach – takie atrakcje czekają na małych pacjentów, którzy w wakacje muszą przebywać w szpitalu.

Bo „Wakacje w szpitalu nie muszą być smutne...”- pod takim hasłem pracownicy Midi Centrum starają się uatrakcyjnić małym pacjentom pobyt w szpitalu.

W każdy wakacyjny wtorek w nowej świetlicy Oddziału Pediatrycznego Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odbywają się dwugodzinne zajęcia z wykorzystaniem zabawek z suwalskiego MidiCentrum.

Dzieci są szczęśliwe i w czasie zabawy zapominają o chorobie. Zdaniem lekarzy, taka terapia daje wymierne efekty. Mali pacjenci czują się jak w domu i szybciej wracają do zdrowia.