Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościPRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH – uczymy się od najlepszych

PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH – uczymy się od najlepszych

W Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odbyło się dwudniowe szkolenie z zakresu zamówień publicznych.

Tematem była nowelizacja ustawy Prawo Zamówień Publicznych, która wdraża dyrektywę 24 Unii Europejskiej do naszego prawodawstwa. Ta nowelizacja ma ogromny wpływa na wszystkie czynności związane z procedowaniem i przebiegiem procedury przetargowej.

Szkolenie poprowadziła mgr Ewa Żak - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Konsultant, szkoleniowiec i doradca zamówień publicznych. Praktyk tzw. trudnych zagadnień.

Zdaniem Ewy Żak, dwudniowe szkolenie jest dużym komfortem dla uczestników, ponieważ nowelizacja jest potężna. „W jeden dzień można jedynie podać hasła” – mówi E. Żak.
Czynności proceduralne co do samego przeprowadzenia przetargu są bardzo szerokie. Dlatego prowadząca szkolenie skupiła się na podaniu uczestnikom jak najwięcej praktycznych rad.