Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościSZPITALNY BIULETYN INFORMACYJNY

SZPITALNY BIULETYN INFORMACYJNY

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach z przyjemnością informuje, że placówka ma swój Biuletyn Informacyjny. Kierowany jest przede wszystkim do pacjentów Szpitala i będzie ukazywał się cyklicznie (kwartalnie).
Znajdą w nim Państwo informacje o nowych usługach, akcjach prozdrowotnych czy badaniach profilaktycznych. Na łamach Biuletynu znajdą się również praktyczne porady, prezentacje oddziałów, rozmowy ze specjalistami i wiele innych przydatnych naszym pacjentom informacji.

Poza stroną internetową i profilem na portalu społecznościowym to kolejna forma przekazu informacji.

Oprócz wersji papierowej, która zostanie rozłożona w kilku miejscach na terenie Szpitala, dostępna będzie również wersja elektroniczna.

Życzymy przyjemnej lektury.

-pobierz