Dekra.png
Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościSpotkanie opłatkowe 2016r.

Spotkanie opłatkowe 2016r.

Tradycyjnie jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odbyło się spotkanie opłatkowe.
    W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele Urzędu  Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miasta Suwałki, Starostwa Powiatowego oraz Gmin, Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Suwałki, członkowie Rady Społecznej Szpitala, przedstawiciele Fundacji Globmedis oraz pracownicy Szpitala wraz z przedstawicielami Organizacji Związkowych. Były życzenia, tradycyjne dzielenie się opłatkiem oraz wigilijne potrawy. Podczas spotkania odbyło się symboliczne przekazanie nowoczesnych urządzeń diagnostycznych między innymi Nefoskopu, Bronchoskopu/ezofagoskopu, Płaszcza cystoskopowego, Lasera holmowego czy nowoczesnych ultrasonografów.