Jesteś tutaj: Strona głównaSzpitalAktualnościPosiedzenie Zarządu Województwa Podlaskiego

Posiedzenie Zarządu Województwa Podlaskiego

W dniu 4 kwietna b.r. w siedzibie Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odbyło się Posiedzenie Zarządu Województwa Podlaskiego. W sesji udział wzięli członkowie Zarządu Województwa Podlaskiego na czele z marszałkiem Jerzym Leszczyńskim oraz dyrekcja i przedstawiciele Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach. Podczas spotkania Dyrektor Adam Szałanda przedstawił realizację inwestycji , sytuację ekonomiczną oraz kierunki rozwoju szpitala na przyszłość. W dalszej części spotkania możliwość do przedstawienia najpilniejszych potrzeb mieli ordynatorzy oraz kadra kierownicza szpitala.