Zakup aparatury medycznej tj. 2 szt. inkubatorów na potrzeby Oddziału Neonatologii Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

1. Zapytanie cenowe
  2. Treść oferty
  3. Zał. Nr 1
  4. Zał. Nr 2

Uzupełnioną (w języku polskim) ofertę, opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym wraz z załącznikiem nr 1  i 2 należy dostarczyć osobiście, za pośrednictwem poczty bądź przesłać e-mailem na adres a.kondracka@szpital.suwalki.pl  do 27.05.2024r. do godz. 10:00. bądź osobistego dostarczenia Dział Zamówień i Inwestycji, pok. nr 6  w Administracji Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach, adres wysyłki Szpital Wojewódzki. Im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach ul. Szpitalnej 60, 16-400 Suwałki.