O nas

Dział Fizjoterapii i Masażu Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach prowadzi szeroki zakres usług rehabilitacyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.
Zabiegi, jakie proponujemy naszym pacjentom są tak dobierane, by skutecznie pomóc w powrocie do sprawności ruchowej.
Zapewniamy naszym pacjentom komfortowe warunki, sprzęt najnowszej generacji oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów.
Do każdego pacjenta podchodzimy bardzo indywidualnie. Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę stawiamy za cel rehabilitację na najwyższym poziomie.