Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach otrzymał Certyfikat potwierdzający wdrożenie udostępniania i wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). Tym samy placówka spełnia wymagania techniczne stawiane świadczeniodawcom przez Ministerstwo Zdrowia w ramach zasad i najlepszych praktyk udostępnienia i wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Wdrożenie KS-EDM Suite to wyraz wysokiej innowacyjności i dbałości o bezpieczeństwo danych medycznych pacjentów.