Nabycie i poszerzenie wiedzy na temat cech i strategii działań skutecznego lidera ? to cel szkolenia, które odbyło się 20.04.2017r w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Uczestnikami szkolenia była kadra kierownicza szpitala w Suwałkach.
Zajęcia odbyły się w formie praktycznych warsztatów, na których uczestnicy mieli możliwość zaadoptowania zdobytej wiedzy w praktyce. W szkoleniu wykorzystano m. in. dyskusję moderowaną, pracę w zespołach, ćwiczenia stymulacyjne.
Udział w szkoleniu pozwoli uczestnikom na poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności, które wpłyną na skuteczniejsze zarządzanie jednostką.