Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach informuje, że przystępuje do realizacji zadania z zakresu zdrowia publicznego polegającego na udzielaniu porad geriatrycznych dla mieszkańców Suwałk powyżej 70 roku życia posiadających Suwalską Kartę Mieszkańca. Konsultacje geriatryczne rozpoczną się 19 maja od godz. 14.00 i będą odbywać się w każdą środę w godzinach od 14.00 do 18.00 w gabinecie nr 11 na pierwszym piętrze w budynku Szpitala. Rejestracja pacjentów odbywać się będzie pod numer telefonu 87/5629445  we wtorki i czwartki  w godzinach 12-14. Zadanie finansowane jest z budżetu Miasta Suwałk.