We wtorek (22.06) Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach uczestniczył w wideokonferencji organizowanej przez Kuratorium Oświaty, do której zaproszony został Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, a także dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Białegostoku, Łomży i Suwałk. Przedstawione zostały szczegóły organizacji dobrowolnych szczepień przeciw COVID-19 młodzieży w wieku 12 – 18 lat. Prelegentem ze strony Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach była dr n. med. Ewa Tynecka – specjalista w dziedzinie chorób zakaźnych oraz Pani Angelika Falkowska – Koordynator ds. Szczepień.