Otrzymane darowizny w 2022r.

Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera
w Suwałkach

W dniu dzisiejszym z okazji Dnia Dziecka Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odwiedziła Pani Wiesława Burnos Członek Zarządu Województwa Podlaskiego. Przekazane zostały prezenty małym pacjentom z Oddziału Pediatrycznego wraz z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia i uśmiechu na twarzy.
31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez tytoniu. Działaniom kampanijnym zainicjowanym przez Światową Organizację Zdrowia w ramach obchodów w 2023 r. przyświeca hasło: „Uprawiaj żywność, nie tytoń”
źródło: Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Suwałkach


