Nominacja do nagrody i tytułu „Firma Roku 2021” w kategorii: Medycyna oraz „Menedżer Roku 2021”
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl nasz Szpital został nominowany do prestiżowej nagrody i tytułu „Firma Roku 2021” w kategorii:
Medycyna, a Pan Adam Szałanda Dyrektor Szpitala do tytułu i nagrody „Menedżer Roku 2021”.

Życzenia Wielkanoc 2022

Podziękowanie za współpracę w walce z pandemią COViD-19.
Jest nam niezmiernie miło, że podjęte przez nas działania na rzecz walki z COViD-19 zostały docenione przez Wojewodę Podlaskiego.

7 kwietnia – Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia
W związku ze zmniejszeniem zagrożenia epidemicznego …



