Dziękujemy bardzo całemu Zespołowi Fundacji No Hate za nieodpłatne przekazanie maseczek ochronnych dla naszego Szpitala.
Oto jest – kolejna dostawa z WOŚP. Dziękujemy, że z nami jesteście !!!
Ogromne podziękowania przesyłamy Fundacji OnkoCafe -Razem lepiej za maseczki, fartuchy i przyłbice, które zasiliły nasz Oddział Onkologii Klinicznej i Hematologii.
Dziękujemy Eurocash S.A. za orzeźwiającą wodę źródlaną. Jest woda – jest moc!!!








