Miłe podsumowanie współpracy

Miłe podsumowanie współpracy

Dziękujemy Szkole Podstawowej Nr7 im. św. Jana Pawła II w Suwałkach,

oraz Wydziałowi Gospodarki Komunalnej i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Suwałki za dotychczasową współpracę i wsparcie! Razem możemy więcej!

Betlejemskie Światło Pokoju 2025

Betlejemskie Światło Pokoju 2025

W dniu 23.12.2025r. Harcerze jak co roku przybyli do naszego Szpitala, by przekazać Światło Betlejemskie.

Niech tegoroczne hasło akcji – „Pielęgnuj dobro w sobie” – towarzyszy nam zarówno w codziennych sytuacjach, jak i w wyjątkowych momentach, kiedy potrzebujemy się nawzajem. Dobro w świecie zaczyna się od dobra w człowieku i ma moc zmieniać świat wokół.

SPOTKANIE WIGILIJNE 2025r.

SPOTKANIE WIGILIJNE 2025r.

W dniu 19.12.2025r. w naszym Szpitalu tradycyjnie jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli członkowie Rady Społecznej Szpitala oraz pracownicy Szpitala wraz z przedstawicielami Organizacji Związkowych. Były życzenia, tradycyjne dzielenie się opłatkiem oraz wigilijne potrawy.

Organizacja ucząca się 2025

Organizacja ucząca się 2025

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach otrzymał po raz kolejny wyróżnienie tym razem w jubileuszowej edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2025″ w kategorii Sektor Publiczny organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku oraz Politechnikę Białostocką.

Przypomnijmy, że celem konkursu jest promowanie pracodawców z województwa podlaskiego, którzy inwestują w rozwój kompetencji pracowników; są zorientowani na zarządzanie wiedzą i kompetencjami pracowników i wyróżniają się m.in. elastyczną strukturą organizacyjną, strategią personalną, kulturą organizacyjną stymulującą zachowania prorozwojowe; realizują działania mające na celu rozwój swoich pracowników.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej.

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok

Źródło zdjęć:

https://www.facebook.com/wojpodlaskie/posts/jubileuszowa-edycja-konkursu-organizacja-ucz%C4%85ca-si%C4%99-inwestuj%C4%85-w-rozw%C3%B3j-kompetenc/1360297282783801/

https://podlaskie.eu/spoleczenstwo/jubileuszowa-edycja-konkursu-organizacja-uczaca-sie-rozstrzygnieta.html

Choinka z Nadleśnictwa Suwałki

Choinka z Nadleśnictwa Suwałki

W dniu dzisiejszym tj. 17.12.2025r. na terenie naszego Szpitala odbyła się wyjątkowa akcja Nadleśnictwa Suwałki oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach pod nazwą „Choinka dla Życia”. Z radością informujemy, ze jedna z tych pięknych choinek trafiła do Administracji Szpitala wprowadzając świąteczną atmosferę. Dziękujemy!

 

Ta strona używa plików Cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ