Życzenia Świąteczne

Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera
w Suwałkach

Dziękujemy Szkole Podstawowej Nr7 im. św. Jana Pawła II w Suwałkach,
oraz Wydziałowi Gospodarki Komunalnej i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Suwałki za dotychczasową współpracę i wsparcie! Razem możemy więcej!

W dniu 23.12.2025r. Harcerze jak co roku przybyli do naszego Szpitala, by przekazać Światło Betlejemskie.
Niech tegoroczne hasło akcji – „Pielęgnuj dobro w sobie” – towarzyszy nam zarówno w codziennych sytuacjach, jak i w wyjątkowych momentach, kiedy potrzebujemy się nawzajem. Dobro w świecie zaczyna się od dobra w człowieku i ma moc zmieniać świat wokół.

W dniu 19.12.2025r. w naszym Szpitalu tradycyjnie jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli członkowie Rady Społecznej Szpitala oraz pracownicy Szpitala wraz z przedstawicielami Organizacji Związkowych. Były życzenia, tradycyjne dzielenie się opłatkiem oraz wigilijne potrawy.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach otrzymał po raz kolejny wyróżnienie tym razem w jubileuszowej edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2025″ w kategorii Sektor Publiczny organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku oraz Politechnikę Białostocką.
Przypomnijmy, że celem konkursu jest promowanie pracodawców z województwa podlaskiego, którzy inwestują w rozwój kompetencji pracowników; są zorientowani na zarządzanie wiedzą i kompetencjami pracowników i wyróżniają się m.in. elastyczną strukturą organizacyjną, strategią personalną, kulturą organizacyjną stymulującą zachowania prorozwojowe; realizują działania mające na celu rozwój swoich pracowników.
Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej.
Patronat medialny: Polskie Radio Białystok
Źródło zdjęć:
W dniu dzisiejszym tj. 17.12.2025r. na terenie naszego Szpitala odbyła się wyjątkowa akcja Nadleśnictwa Suwałki oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach pod nazwą „Choinka dla Życia”. Z radością informujemy, ze jedna z tych pięknych choinek trafiła do Administracji Szpitala wprowadzając świąteczną atmosferę. Dziękujemy!