ODWIEDZINY PRACOWNIKÓW ARESZTU ŚLEDCZEGO

ODWIEDZINY PRACOWNIKÓW ARESZTU ŚLEDCZEGO

W dniu 19 grudnia 2017r. jak co roku Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach Pana Adama Szałanda oraz dzieci na Oddziale Pediatrycznym i Chirurgii Dziecięcej odwiedzili pracownicy Aresztu Śledczego w Suwałkach. Wszyscy otrzymali świąteczne upominki, w postaci ręcznie wykonanych choinek.

Odwiedziny przedszkolaków

Odwiedziny przedszkolaków

W dniu dzisiejszym tj. 12 grudnia 2017r. jak co roku Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach Pana
Adama Szałanda odwiedziły dzieci z przedszkola ?Chatka Puchatka?. Przyniosły piękną kartkę świąteczną oraz złożyły życzenia dla całego
personelu Szpitala. Dyrektor wręczył Maluszkom drobne upominki.

Z okazji Mikołajek uczniowie Małego Przedsiębiorstwa PROFIT z Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach odwiedzili oddziały dziecięce

Z okazji Mikołajek uczniowie Małego Przedsiębiorstwa PROFIT z Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach odwiedzili oddziały dziecięce

Z okazji Mikołajek uczniowie Małego Przedsiębiorstwa PROFIT z Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach odwiedzili oddziały dziecięce Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach. Młodzież przygotowała przedstawienie pt.,, Kopciusze? oraz przekazali prezenty dla najmłodszych pacjentów.

Mikołajek Suwalska Fundacja Ochrony Zdrowia ,,Globmedis? przekazała upominki dzieciom

Mikołajek Suwalska Fundacja Ochrony Zdrowia ,,Globmedis? przekazała upominki dzieciom

W dniu dzisiejszym tj. 06 grudnia 2017r. z okazji Mikołajek Suwalska Fundacja Ochrony Zdrowia ,,Globmedis? przekazała upominki dzieciom z Oddziału Pediatrycznego oraz Oddziału Chirurgii Dziecięcej.

Oddział Pediatryczny Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odwiedził również Święty Mikołaj

Oddział Pediatryczny Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odwiedził również Święty Mikołaj

Oddział Pediatryczny Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach odwiedził również Święty Mikołaj, Wigierski Miś z Suwalskiego Klubu Sportowego ,,WIGRY?  wraz z piłkarzami Damianem Gąską i Maćkiem Radaszkiewiczem. Wszyscy mali pacjenci otrzymali słodkie upominki i zabawki.

Ta strona używa plików Cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ