Dzień Ratownictwa Medycznego


W dniu 02 października 2018r. Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję
o przyznaniu dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego.
W ramach projektu ?Zdrowe matka i dziecko? przewidziana jest modernizacja
i przebudowa odcinka ginekologii Oddziału Ginekologii, Patologii Ciąży i Położnictwa oraz zakup sprzętu i aparatury medycznej do oddziałów, w których leczone są dzieci jak również do Pracowni Endoskopii, Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Opieki Ambulatoryjnej.
Ogólny koszt inwestycji to 8,1 mln zł, dofinansowanie z budżetu Województwa Podlaskiego wyniesie 6,9 mln zł.



W dniu 28.09.2018r. w delegaturze Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Suwałkach odbyło się podpisanie umowy przez Ministra Zdrowia ? Łukasza Szumowskiego oraz Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach- Adama Szałanda na dofinansowanie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W ramach przekazanych środków Szpital zakupi nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną, która umożliwi dokładniejszą oraz sprawniejszą diagnostykę
Informujemy, że dnia 2.10.2018r. nie będzie edukacji cukrzycowej
Serdecznie zapraszamy we wtorki i czwartki o godzinie 11:00, sala konferencyjna nr 4, poziom -1.
Zajęcia będą prowadzone przez dietetyka Magdalenę Mikołajczyk.