cze 25, 2018
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach został doceniony i nagrodzony Perłami Medycyny 2018r. Organizatorem „Polskie Perły 2018” była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców.
Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach, pierwsza przypadła Dyrektorowi Szpitala Panu Adamowi Szałanda w kategorii Menedżer, a druga Szpitalowi Wojewódzkiemu w kategorii Szpitale Publiczne powyżej 400 łóżek.
Otrzymane tytuły są powodem do dumy oraz mobilizują do dalszej pracy na rzecz naszych pacjentów i mieszkańców regionu.
Patronat honorowy :

maj 14, 2018

W dniu 14 maja 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań przez Dyrektora Szpitala Adama Szałanda dla Pani Ewy Krzynowek ? Pielęgniarki Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach za zajęcie trzeciego miejsca w etapie wojewódzkim XIIIOgólnopolskiego Konkursu ?Pielęgniarka Roku 2017?. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
maj 9, 2018
Drodzy pacjenci, informujemy, iż w związku z rozpoczęciem modernizacji Oddziału Ginekologii, Patologii Ciąży i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach, mogą wystąpić nieprzewidziane utrudnienia techniczne w działalności. Oddział nadal realizuje pełen zakres świadczeń medycznych, prosimy zatem o wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne niedogodności.?