Szpital z nagrodami

Szpital z nagrodami

Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach został doceniony  i nagrodzony Perłami Medycyny 2018r. Organizatorem „Polskie Perły 2018” była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców.

Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach, pierwsza przypadła Dyrektorowi Szpitala Panu Adamowi Szałanda w kategorii Menedżer, a druga Szpitalowi Wojewódzkiemu w kategorii Szpitale Publiczne powyżej 400 łóżek.

Otrzymane tytuły są powodem do dumy oraz mobilizują do dalszej pracy na rzecz naszych pacjentów i mieszkańców regionu.

 

Patronat honorowy :

PIELĘGNIARKA SZPITALA NAGRODZONA PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO PIELĘGNIARSKIE

PIELĘGNIARKA SZPITALA NAGRODZONA PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO PIELĘGNIARSKIE

W dniu 14 maja 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań przez  Dyrektora Szpitala Adama Szałanda dla Pani Ewy Krzynowek ? Pielęgniarki Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach za zajęcie trzeciego miejsca w etapie wojewódzkim XIIIOgólnopolskiego Konkursu ?Pielęgniarka Roku 2017?. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozpoczęcie modernizacji Oddziału Ginekologii, Patologii Ciąży i Położnictwa

Drodzy pacjenci, informujemy, iż w związku z rozpoczęciem modernizacji Oddziału Ginekologii, Patologii Ciąży i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach, mogą wystąpić nieprzewidziane utrudnienia techniczne w działalności. Oddział nadal realizuje pełen zakres świadczeń medycznych, prosimy zatem o wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne niedogodności.?

Ta strona używa plików Cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ