Uzupełnioną (w języku polskim) ofertę  ( załącznik nr 4) opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym wraz z załącznikiem nr 1 ( parametry techniczne sprzętów, których dotyczy oferta) należy dostarczyć osobiście, za pośrednictwem poczty bądź przesłać e-mailem na adres e.krzywicka@szpital.suwalki.pl  do 15.03.2024r. do godz. 10:00. bądź osobistego dostarczenia Dział Zamówień i Inwestycji, pok. nr 6  w Administracji Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach, adres wysyłki Szpital Wojewódzki. Im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach ul. Szpitalnej 60, 16-400 Suwałki.

Zamawiający podzielił zamówienie na  4 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne części od 1 do 4.

Załącznik nr 1 parametry

Załącznik nr 2 wzór umowy