Zamówienie skierowane jest do podmiotów, które wymagane usługi oferują w jednym obiekcie.

Zamówienie pn. „Usługa polegająca na wynajęciu sali oraz na zapewnieniu wyżywienia podczas szkoleń/konferencji w ramach projektu pn. „Medycyna ratunkowa w sytuacjach kryzysowych” dofinansowanego ze środków Programu INTERREG VI-A Litwa Polska 2021-2027.”

ZAPRASZAMY do składania ofert na wykonanie usługi wynajęcia sali i zapewnienia wyżywienia podczas szkoleń i konferencji realizowanych przez Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Poniżej przekazujemy załączniki do zapoznania się z przedmiotem zamówienia i wzór oferty do uzupełnienia zgodnie z wymaganiami.

UWAGA!
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, informujemy również że miejsce realizacji umowy to miasto Suwałki i nie dopuszczalna jest zmiana miejsca realizacji usługi.

Osoba do kontaktu :

Wioletta Uździło – 87 562 95 82

Załącznik nr 1 opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 2 – wzór oferty

Załacznik nr 3 -zapytanie cenowe

Sprzęt od WOŚP – Dziękujemy!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach przekazany został przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy specjalistyczny sprzęt medyczny. Do Medycznego Laboratorium Diagnostycznego i Mikrobiologicznego trafiła komora laminarna, inaczej loża laminarna – która wykorzystywana jest w laboratoriach do pracy w warunkach sterylnych. Ma za zadanie chronić operatora i pomieszczenie laboratoryjne przed potencjalnym skażeniem lub zanieczyszczeniem wewnątrz obszaru roboczego komory. Dziękujemy bardzo!

MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE SOR ORAZ PRACOWNI WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z SOR

W ramach umowy zawartej ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach uzyskał dofinansowanie na modernizację i doposażenie SOR oraz pracowni współpracujących z SOR.

Celem głównym inwestycji jest poprawa jakości, dostępności i bezpieczeństwa usług medycznych w zakresie ratownictwa szpitalnego (SOR) dla uzyskania najwyższej skuteczności i efektywności pomocy medycznej w przypadku nagłego zagrożenia zdrowotnego na poziomie czynności szpitalnych, wpływającej wprost na skuteczność i efektywność całego procesu ratownictwa medycznego.